top of page

ЗА КОРДОНОМ

для учнів, які мешкають за межами України

799

грн/міс

Кожен має право навчатися в українській школі, навіть якщо мешкає за межами України. Ми розуміємо, який високий рівень завантаженості може бути в учнів під час одночасного навчання в українській та іноземній школі. Саме тому, для отримання українського документа про освіту державного зразка, ми пропонуємо пакет "За кордоном". В пакет включено переведення оцінок, які були отримані в закордонній школі, в 12-бальну систему та опанування наступних предметів (з річним оцінюванням):

  • українська мова

  • українська література

  • історія України


У випадку нестачі оцінок з предметів, які є необхідними для видачі українського документа про освіту, ми запропонуємо додаткове оцінювання.


Для зарахування на навчання за цим пакетом необхідна довідка про те, що дитина є учнем іноземної школи. Наприкінці навчального року необхідно надіслати нам документ з оцінками виданий іноземною школою.


799 грн/міс - для учнів початкової школи;

999 грн/міс - для учнів середньої та старшої школи.ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?


З кожного вищезазначеного предмета є вчитель, який щотижня проводить онлайн уроки, контролює виконання завдань і перебуває на зв'язку з учнями. Усі уроки структуровані по тематичним блокам та розроблені в різних форматах. Завдяки цьому учням простіше засвоювати нову інформацію та зберігати інтерес до навчання.


Під час навчання також буде супроводжувати адміністратор, який допоможе розібратися з будь-якими питаннями.


 

УРОКИ З ВЧИТЕЛЯМИ

Щотижня учні мають онлайн уроки, під час яких вони спілкуються з вчителями, однокласниками, виконують творчі завдання в міні-групах тощо.


ОСВІТНІЙ КОНТЕНТ

Учні мають можливість опановувати предмети за допомогою теоретичних та відео матеріалів, презентацій тощо. Наші вчителі використовують сучасні методики, які направлені на легке засвоєння нової інформації. Учні складають тести на платформі з автоматичною перевіркою, а також виконують письмові та творчі завдання.

Доступ до матеріалів цілодобовий.


 

ПЛАТФОРМА

Ми використовуємо найбільш адаптовану та якісну платформу - Google for Education. Ця платформа визнана Міністерством освіти і науки України, а також вона дозволяє побудувати навчальний процес комфортним та ефективним.

детальніше про платформу


 

ВСІ ПРЕДМЕТИ ВИКЛАДАЮТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО СТАНДАРТІВ МОН

bottom of page